ارکید لایف

دپارتمان حمایت از بیمار شرکت ارکید فارمد

ارکید لایف دپارتمان حمایت از بیمار شرکت ارکید فارمد است که در سال ۱۳۹۳ با هدف اطلاع‌رسانی‌های دارویی و پاسخگویی به سوالات و مشکلات بیماران تحت پوشش شرکت ارکید فارمد تاسیس شد.
بازخوردهای بیماران مصرف کننده‌ی داروها طی این سال‌ها و همچنین رویکرد بیمار محور دنیا در بخش سلامت باعث شد تا توجه و تمرکز ما بر روی برنامه‌های ارکید لایف دو چندان شود. این برنامه‌ها از طریق راهنمایی بیماران در مراحل مختلف مسیر درمانیشان (تهیه‌ی دارو، شروع درمان و سپس ادامه‌ی درمان) کمک می‌کند تا آن‌ها با راحتی بیش‌تر و در مدت زمانی کم‌تر مراحل درمانی مورد نیاز خود را سپری کنند.

ارزش‌های اخلاقی در ارتباط با بیماران

اولویت ما در ارکیدلایف، بهبود سلامت و حفظ ایمنی بیماران و احترام به کرامت آنان در تمامی مراحل خدمت‌رسانی به بیماران است.

هدف اساسی درارتباط‌ ما با بیماران، کوشش به‌ بهترین شکل ممکن، برای پاسخ به نیازهای بیماران و ساختن ارتباطی مبتنی بر اعتماد میان بیماران و ماست.

پاسخگویی ۲۴ ساعته

ارکید لایف در ۷ روز هفته و به صورت ۲۴ ساعته آماده‌ی پاسخگویی به سوالات و مشکلات بیماران است.
با خدمات دپارتمان ارکید لایف، بیماران در هر ساعت از شبانه‌روز احساس امنیت و دلگرمی نموده و می‌توانند با اطمینان و آسودگی خاطر از کارشناسان متخصص و آموزش‌دیده مشاوره دریافت کنند. بیماران می‌توانند سوالات خود پیرامون نحوه‌ی تهیه، تزریق، نگهداری و عوارض جانبی داروها و مسائل مرتبط با بیمه‌ی درمانی را از کارشناسان ارکید لایف بپرسند.
فاصله‎ی ما و شما کم‌تر از یک تماس تلفنی است.

24-hour response
injection

آموزش و تزریق داروها

در اختیار داشتن بیش از ۶۰ مرکز آموزش و تزریق رایگان در سراسر کشور سبب شده است تا ارکید لایف بتواند خدمات بسیار گسترده‌ای را در اختیار بیماران قرار دهد.
در این مراکز نحوه‌ی صحیح نگهداری و تکنیک‌های تزریق داروهای تحت پوشش شرکت ارکید فارمد توسط کارشناسان ارکید لایف به صورت حضوری و از طریق کتابچه‌ها، فیلم‌ها و وسایل کمک آموزشی کاملاً رایگان به بیماران آموزش داده می‌شود. علی‌رغم این آموزش‌های کامل، تا زمانی که بیمار مهارت کافی در انجام تزریق را پیدا نکرده باشد تزریق به وی محوّل نخواهد شد. این آموزش‌ها تا هر زمانی که بیمار احساس نیاز کند توسط کارشناسان ارکید لایف ارائه خواهند شد.
حمایت‌های ارکید لایف به بیماران کمک‌ می‌کند تا با کسب اطلاعات و مهارت‌های لازم، روند درمان خود را با موفقیت و بدون دغدغه آغاز کنند.

آگاهی و اطلاع‌رسانی

کارشناسان ارکید لایف به صورت دوره‌ای و در فواصل زمانی معین با بیماران تماس گرفته و وضعیت درمانی آن‌ها را جویا می‌شوند. کارشناسان طی این تماس‌ها بیماران را نسبت به تغییراتی که در شکل دارویی، قیمت و نحوه دسترسی به داروها رخ داده است آگاه می‌کنند.

Awareness and information
Conference of Patients and Nurses

همایش بیماران‌ و پرستاران

یکی از فعالیت‌های دپارتمان حمایت از بیمار ارکید لایف برگزاری همایش‌های بیماران و پرستاران در راستای ارتقاء سطح دانش و سلامت بیماران و کادر درمان است. این برنامه‌ها به صورت سالیانه و با هدف اطلاع‌رسانی‌های دارویی و درمانی در شهرهای مختلف کشور برگزار می‌شوند.
حضور متخصصین برجسته‌ی پزشکی، داروسازی و پرستاری یکی از ویژگی‌های مهم این برنامه‌ها است که این امکان را فراهم می‌سازد تا بیماران بتوانند به صورت مستقیم و رو در رو سوالات علمی و مشکلات درمانی خود را از اساتید برجسته پزشکی کشور پرسیده و پاسخ دریافت نمایند.

احساس غرور

وقتی که به کارهای هر روزمان فکر می‌کنم‌ عمیقاً به خودم و همکارانم می‌بالم.

افسانه بالایی

احساس غرور

وقتی که به کارهای هر روزمان فکر می‌کنم‌ عمیقاً به خودم و همکارانم می‌بالم.

افسانه بالایی

فرهنگ کار گروهی در دپارتمان ارکید لایف

نگرش اعضای دپارتمان ارکید لایف این است که کمک به زندگی بیماران، بدون اعتقاد قلبی به کار گروهی ممکن نیست. بر همین اساس هر یک از اعضای دپارتمان ارکید لایف تلاش می‌کنند تا با همکاری و همراهی با دیگر اعضا در جهت این هدف مهم گام بردارند.

کلیه حقوق برای شرکت زیست ارکید فارمد محفوظ است. 1395-1401